راهنمای کار با ریموت کنترل کولر گازی جنرال مکس

ممکن است زمانی که کنترل کولر گازی جنرال مکس را خریدید به درستی با نحوه استفاده از آن آشنا نباشید. در این مقاله می خواهیم به طور کامل کاربرد ها و اصطلاحات موجود بر ریموت کنترل کولر گازی جنرال مکس را برای شما شرح دهیم تا بتوانید به آسانی از تمامی ویژگی های اسپیلت خود استفاده کنید.

دکمه های کنترل کولر گازی جنرال مکس

به طور کلی این کنترل ترکیبی از دو رنگ سفید و طوسی می باشد که دکمه ها بر روی آن قرار گرفته است. در ادامه شما را با تمامی این دکمه ها، اصطلاحات و شیوه ی عملکردشان آشنا خواهیم کرد.

دکمه های پر استفاده

 

1- دکمه ON/OFF

جهت خاموش و روشن کردن کولر گازی از دکمه ی ON/OFF که به رنگ قرمز بر روی ریموت کنترل قرار دارد، استفاده می کنیم.

2- دکمه SET

دکمه SET جهت تعیین زمان دقیق دو تابع SLEEP و TIMER و تنظیم کردن آن ها استفاده می شود.

3- دکمه MODE

یکی از کاربردی ترین دکمه های موجود در ریموت کنترل، دکمه ی MODE می باشد که کاربرد آن در تغییر دادن حالت سرما به گرما و یا بلعکس می باشد.

دکمه های های کاربردی

 

1- دکمه TIMER

با استفاده از این دکمه می توان زمان کارکرد کولر گازی را توسط SET مشخص کرد. هنگامی که زمانی را که مشخص کرده اید سپری شود، کولر گازی به صورت خودکار خاموش می شود.

2- دکمه CLEAN

به دکمه CLEAN، تمیز کننده ی خودکار نیز گفته می شود چرا که با استفاده از آن، هوا برای تمیز کردن پنل کولر گازی برای چند دقیقه ای انتشار پیدا می کند. این فناوری از جدیدترین تکنولوژی های موجود در صنعت ساخت کولر گازی می باشد.

3- دکمه HEALTH

دکمه HEALTH با رنگ زرد و به شکل استیکر لبخندی بر روی ریموت کنترل قرار دارد که هنگام استفاده از آن دستگاه شما به حالت دمای مطلوب میرود و توجهی به تنظیمات اعمال شده توسط کنترل نخواهد داشت.

4- دکمه SLEEP

همان طور که از نام این دکمه پیدا است زمانی که این دکمه را فشار می دهید حالت خواب را فعال کرده اید. به این معنی که هوای داخل اتاق با دمایی مناسب برای خواب و استراحت شما تنظیم می شود.

دکمه های ریموت با پنل

 

1- دکمه SCREEN

این دکمه که مربوط به LED ریموت کنترل می باشد وظیفه ی روشن یا خاموش کردن LED را بر عهده دارد تا بتوان از آن در تاریکی شب نیز استفاده کرد.

2- دکمه SWING

پره های موجود در پنل کولر گازی وظیفه ی انتشار باد را به عهده دارند. زمانی که شما از دکمه SWING استفاده می کنید انتشار باد به صورت افقی خواهد بود. اگر قصد متوقف کردن آن را نیز داشته باشید کافی است بر روی این دکمه دو بار فشار دهید.

3- دکمه SWING 2

پره های موجود در پنل کولر گازی وظیفه ی انتشار باد را به عهده دارند. زمانی که شما از دکمه SWING استفاده می کنید انتشار باد به صورت عمودی خواهد بود. اگر قصد متوقف کردن آن را نیز داشته باشید کافی است بر روی این دکمه دو بار فشار دهید.

4- دکمه FUNGUSPROOF

یکی از دکمه های جذاب کنترل های گازی این دکمه می باشد که وظیفه ی آن خشک کردن اوپراتور می باشد. با وجود این دکمه رطوبت موجود در هوای محیط، جذب می شود.

5- دکمه FEELING

دکمه FEELING موجب تغییرات دمایی با توجه به سنسور قرار داده شده بر روی کنترل و پنل می شود. اگر قصد متوقف کردن آن را نیز داشته باشید کافی است بر روی این دکمه دو بار فشار دهید.

دکمه های ریموت با موتور

 

1- دکمه STRONG

این دکمه که همان دکمه ی TURBO می باشد وظیفه ی تسریع درجه دما را دارد تا دما در کوتاه ترین زمان به دمای مد نظر افراد برسد. به همین جهت موتور کولر گازی بیش ترین نیرو محرکه خود را برای تولید هوای گرم یا خنک به کار می بندد.

2- دکمه FAN

زمانی که به هوای خنک یا گرم نیازی ندارید می توانید از این دکمه جهت جابه جایی هوای داخل با هوای بیرون استفاده کنید. زمانی که از این دکمه استفاده می کنید فعالیت کمپرسور متوقف شده و فن داخلی کار خود را جهت تعویض هوا انجام می دهد.

3- دکمه SPEED

می توان با استفاده از این دکمه سرعت انتشار باد کولر را تنظیم کرد که در چهار حالت کم، متوسط، زیاد و اتوماتیک وجود دارد.

 

انواع کنترل کولر گازی جنرال موجود در فروشگاه آنلاین شو

باز کردن فروشگاه

آزمون sat